ZEM Swarzędz

Dzięki tej maszynie zwiększyła nam się wydajność oraz skróciły terminy realizacji zamówień co poskutkowało satysfakcją naszych klientów. 

Jesteśmy firmą która od 40 lat zajmuje się produkcją silników elektrycznych przeciwwybuchowych oraz zanurzeniowych, mających zastosowanie w górnictwie, rolnictwie i innych gałęziach przemysłu. Jest to specyficzna produkcja o bardzo dużych wymogach, a nasze wyroby są produkowane w krótkich seriach.

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie zarówno z wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę STYLE CNC Machines, jak również fachowego doradztwa technicznego i kompetentnej obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia.

Wszystkim zainteresowanym polecamy urządzenia STYLE CNC Machines, jako wyjątkowo przyjazne i efektywne obrabiarki.

W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą działalność również o usługi obróbki mechanicznej. 

W obecnym czasie firmy takie jak nasza borykają się z brakiem na rynku pracy wykształconych operatorów maszyn CNC. Zakup sprawdzonej już wcześniej tokarki STYLE CNC , która jest intuicyjna, przyjazna operatorowi oraz stosunkowo łatwa w obsłudze dała nam możliwość szybkiego przeszkolenia i wdrożenia nowego pracownika nie związanego wcześniej z obróbką mechaniczną.