Najlepsze sterowanie CNC do pojedynczych detali i małych serii

System sterowania CNC STYLE

Sercem STYLE jest innowacyjny system sterowania. Bardzo prosty w obsłudze system sterowania CNC zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych operatorów. Oprogramowanie STYLE jest tak wyjątkowe dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom, których żadna inna firma na świecie nie jest w stanie zaoferować w tak pełnym zakresie. Wystarczy kilka kliknięć i prowadzenie minimalnej liczby wartości, aby każda edycja stała się natychmiast trwale widoczna na ekranie dotykowym 19″. Oprogramowanie CNC zostało opracowane specjalnie pod kątem szybkiego i łatwego rysowania i wytwarzania pojedynczych detali i małych serii. Dział R&D nieustannie pracuje nad rozwojem oprogramowania i sprawia, że staje się jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika i efektywne.

Szkolenia w zakresie systemów sterowania STYLE i podręczniki opracowane na zamówienie

Obróbka CNC może być skomplikowana, jednak nie nasze systemy sterowania. System sterowania STYLE jest łatwe do opanowania i w użytkowaniu, nie wymaga znajomości kodu G, niezależnie od tego, czy użytkownik jest początkującym, czy doświadczonym operatorem maszyny. Obsługa naszego oprogramowania CNC odbywa się przy użyciu ekranu dotykowego, za pomocą którego można łatwo obsługiwać tokarkę CNC lub frezarkę CNC. Przy zakupie naszego systemu sterowania CNC oferujemy również szkolenie oraz podręcznik w wybranym języku ojczystym.

Pracuj przy użyciu w pełni intuicyjnego systemu sterowania CNC bez znajomości kodu G.

Pracuj przy tokarce lub frezarce lub używaj wersji desktopowej w biurze.

header besturing draaien

Najważniejsze cechy i nowe funkcje w tokarkach STYLE

• Szybkość symulacji dużych plików
• Biblioteka narzędzi rozszerzona do 1000 pozycji
• Szybsza obsługa narzędzia automatycznego
• Gwint wielozwojowy bez zmiany pozycji wyjściowej
• Pomoc kontekstowa

Edycja CNC

• Zoptymalizowana prędkość symulacji dużych plików
• Biblioteka narzędzi rozszerzona do 1000 pozycji
• Szybsza obsługa automatycznej wymiany narzędzia
• Gwint wielozwojowy bez zmiany pozycji wyjściowej
• Naprawa gwintu
• Pomoc kontekstowa

header besturing frezen

Najważniejsze cechy i nowe funkcje we frezarkach STYLE

• Symulacja 3D frezowania z usuwaniem materiału
• Wielokrotne wykańczanie z korektą
• Frezowanie kieszeni okrągłej o określonej średnicy wewnętrznej
• Zoptymalizowana prędkość symulacji dużych plików
• Biblioteka narzędzi rozszerzona do 1000 pozycji
• Szybsza obsługa automatycznej wymiany narzędzia
• Wykonywanie rowków trochoidalnych
• Pomoc kontekstowa

Edycja CNC

• Symulacja 3D frezowania z usuwaniem materiału
• Frezowanie kieszeni okrągłej o określonej średnicy wewnętrznej
• Menedżer projektów CNC Edit lepiej radzi sobie z dużymi plikami CNC
• Zoptymalizowana prędkość symulacji dużych plików
• Kompensacja promienia w CNC Edit rozszerzona o wprowadzanie
i wyprowadzanie narzędzia, interpolację śrubową i zagłębianie
• Biblioteka narzędzi rozszerzona do 1000 pozycji
• Szybsza obsługa automatycznej wymiany narzędzia
• Pomoc kontekstowa

header besturing frezen

Zaplanuj prezentację i poznaj prostotę sterowania STYLE

Poznaj sterowanie STYLE

W STYLE CNC Machines lubimy entuzjastycznie mówić o naszym sterowaniu CNC i pokazywać, jak łatwe jest w obsłudze. Zgodnie z mottem „zobacz i uwierz” chcielibyśmy zaoferować prezentację naszego unikalnego oprogramowania, aby na własne oczy można było się przekonać, że przyspiesza ono procesy wewnątrz firmy.

Zaprojektowane, zbudowane i zaprogramowane przez STYLE

Unikalne sterowanie STYLE zostało zaprojektowane i wyprodukowane w całości przez nas i zoptymalizowane specjalnie pod kątem produkcji pojedynczych detali i małych serii. Sterowanie STYLE jest łatwe do opanowania i w użytkowaniu. Ponadto jest takie same na całej linii produkcyjnej. Maszyny STYLE znajdują również szerokie zastosowane w instytucjach edukacyjnych, dzięki czemu studenci mają już znajomość systemów sterowania STYLE. Ułatwia to znalezienie nowych operatorów i programistów oraz upraszcza szkolenia.

style besturing gland

Stwórz nowy produkt w systemie sterowania frezowaniem.

Tworzenie nowego produktu w naszym systemie sterowania jest bardzo proste. W ciągu kilku kliknięć masz nowy projekt. Obejrzyj film, w którym nasz inżynier oprogramowania Ron wyjaśnia.

style besturing gland

Prezentacja video wiercenie i gwintowanie.

Jesteś ciekaw jak łatwo i szybko można zaprogramować wiercenie i gwintowanie otworów w sterowaniu STYLE ? Obejrzyj film!
Text in the table ( looks like in the table is different one ) Wiercenie i gwintowanie.

style besturing schroefas

Gwintowanie zewnętrzne – sterowanie STYLE.

W tym filmie inżynier Ron wyjaśni w jaki sposób używać funkcji „naprawa gwintów” w naszym unikalnym sterowaniu STYLE
Text in the table ( there is now threading but if it redirects to thread repair than it text is like this ): Funkcja “naprawa gwintów”.

besturing style schroefas

Symulacja narysowanego produktu.

Aby się upewnić, że faktycznie można wykonać produkt docelowy na podstawie rysunku, nasze oprogramowanie oferuje symulację 3D tworzonego produktu. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia błędów. Zaciekawiło Cię to? Czym prędzej obejrzyj film.

Czy chcesz niewiążąco zapoznać się z systemem sterowania STYLE?
Nasi inżynierowie oprogramowania z entuzjazmem zapoznają każdego zainteresowanego ze wszystkimi tajnikami sterowania STYLE.

UKŁAD STEROWANIA CNC STYLE: PROSTY, INTUICYJNY, SUPERNOWOCZESNY

Oprogramowanie STYLE jest łatwe do opanowania zarówno dla początkujących operatorów, jak i doświadczonych specjalistów, i nie wymaga rozległej wiedzy na temat poleceń G-codes. Układ sterowania CNC firmy STYLE jest wyposażony w 19-calowy ekran dotykowy, który umożliwia prostą obsługę maszyn sterowanych numerycznie – tokarek czy frezarek CNC. Przy zakupie maszyny CNC oferujemy uzupełniające szkolenie w zakresie układu sterowania STYLE oraz instrukcję obsługi urządzeń w ojczystym języku klienta. Łatwe sterowanie STYLE sprawi, że praca stanie się wydajniejsza.

 

Innowacyjny układ sterowania CNC STYLE

Wyjątkowym atutem STYLE CNC Machines jest fakt, że opracowujemy własne innowacyjne oprogramowanie CNC. Za systemy sterowania jest odpowiedzialny nasz dział oprogramowania, który codziennie pracuje z najnowszymi technologiami i stale optymalizuje układ sterowania maszynami. Do rozpoczęcia pracy z nową maszyną CNC wystarczy praktycznie jeden dzień szkolenia w zakładzie klienta lub w naszym salonie. Prostotę naszego układu sterowania z pewnością doceni każdy operator, niezależnie od swojego poziomu doświadczenia – dlatego projektujemy nasze urządzenia CNC dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych specjalistów. Sterowanie numeryczne maszyn nigdy wcześniej nie było tak proste!

 

Obsługa maszyny z całkowicie intuicyjnym układem sterowania CNC bez znajomości poleceń G-code

Oprogramowanie CNC zostało zaprojektowanie do szybkiego i prostego programowania i obróbki pojedynczych elementów oraz produkcji niewielkich serii. Rozbudowane funkcje CNC układu sterowania pozwalają na wykonywanie skomplikowanych programów bez znajomości poleceń G-code. Dzięki temu, łatwe sterowanie CNC prowadzi do komfortowego użytkowania naszych maszyn. Z układem sterownia STYLE prowadzenie nawet najbardziej złożonych procesów, czy obróbka 4-osiowa nie wymaga znajomości poleceń G-code. Programowanie maszyn CNC nigdy nie było prostsze. Pliki DxF można bezpośrednio zaimportować z programu CAD. Ponadto, zaawansowany program do symulacji w 3D pozwala przeprowadzić symulację obróbki i poznać efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego. W ramach symulacji obliczany jest również czas procesu. Proste sterowanie, innowacyjna technologia oraz łatwa integracja z projektami CAD/CAM – to sprawia, że nasze sterowniki CNC zdecydowanie się wyróżniają. Dzięki STYLE, sterowanie numeryczne maszyn nie sprawia żadnych problemów.

 

Wypróbuj nasze proste sterowanie CNC!

Jesteśmy przekonani, że opracowaliśmy najprostsze w obsłudze i najlepsze oprogramowanie CNC i z radością chcielibyśmy je Państwu zaprezentować. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i wypróbowania układu sterowania. Gwarantujemy, że maszyny i oprogramowanie CNC STYLE wyniosą Państwa firmę na wyższy poziom.

Zobacz nasze dostępne urządzenia: frezarki CNC, tokarki CNC.