Frezarki CNC STYLE

Szeroka gama frezarek STYLE umożliwia obróbkę aluminium, mosiądzu, stali nierdzewnej lub innych metali z zachowaniem wysokiej jakości i precyzji. Dzięki prostemu systemowi sterowania STYLE i ergonomicznej konstrukcji praca z naszymi frezarkami CNC jest przyjemna i bezpieczna

Pobierz naszą broszurę

STYLE CNC Frezarki

Seria maszyn BT 600 – 4000

STYLE BT 600 Frezarki

Ruch w osi X: 600mm
Ruch w osi Y: 450mm
Ruch w osi Z: 550mm

STYLE BT 1000 Frezarki

Ruch w osi X: 1000mm
Ruch w osi Y: 550mm
Ruch w osi Z: 650mm

STYLE BT 1500 Frezarki

Ruch w osi X: 1500mm
Ruch w osi Y: 650mm
Ruch w osi Z: 600mm

STYLE BT 1500+ Frezarki

Ruch w osi X: 1500mm
Ruch w osi Y: 650mm
Ruch w osi Z: 700mm

STYLE BT 2000 Frezarki

Ruch w osi X: 2000mm
Ruch w osi Y: 800mm
Ruch w osi Z: 700 / 800mm

STYLE BT 3000 Frezarki

Ruch w osi X: 3000mm
Ruch w osi Y: 800mm
Ruch w osi Z: 700 / 800mm

STYLE CNC Centrum obróbcze serii

Seria maszyn MC 350 – 2500

STYLE MC 350 obróbcze serii

Ruch w osi X: 350mm
Ruch w osi Y: 210mm
Ruch w osi Z: 340mm

STYLE MC 500 obróbcze serii

Ruch w osi X: 500mm
Ruch w osi Y: 380mm
Ruch w osi Z: 400mm

STYLE MC 750 obróbcze serii

Ruch w osi X: 760mm
Ruch w osi Y: 440mm
Ruch w osi Z: 460mm

STYLE MC 1000 obróbcze serii

Ruch w osi X: 1000mm
Ruch w osi Y: 560mm
Ruch w osi Z: 550mm

STYLE MC 1500 obróbcze serii

Ruch w osi X: 1500mm
Ruch w osi Y: 680mm
Ruch w osi Z: 880mm

Praca z frezarką CNC STYLE

Niezawodna frezarka i centrum obróbkowe

W naszej ofercie posiadamy różne frezarki CNC, wybierając spośród modeli STYLE BT 600, BT 1000, BT 1500, BT 1500+, BT 2000, BT 3000, zawsze znajdziesz maszynę, która doskonale uzupełni Twój park maszynowy. Z przyjemnością służymy indywidualnym doradztwem, a demonstracja pracy na jednej z naszych frezarek CNC natychmiast zapozna przyszłego użytkownika z naszym prostym systemem sterowania CNC. Dzięki temu uzyskasz tylko to, co najlepsze dla Twojej firmy. Z rozwiązaniami STYLE CNC Machines w zakresie obróbki Twoja firma będzie dysponować najnowszą technologią, gotową na przyszłość.

Obsługa frezarki za pomocą prostego systemu sterowania CNC

Nasze frezarki CNC są wyposażone w unikalny system sterowania STYLE. System sterowania jest opracowywany, testowany i utrzymywany przez nasz dział oprogramowania w taki sposób, aby zapewnić zgodność z najnowszym stanem wiedzy i technologią dostępną na rynku. Nasz system sterowania STYLE to w pełni intuicyjny układ sterowania CNC, umożliwiający pracę bez dokładnej znajomości kodu G, co sprawia, że jest on łatwy w użyciu zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących operatorów.

Serwis i konserwacja Twojej maszyny CNC

Oprócz centrali w Bunschoten-Spakenburg posiadamy własne biura handlowe w Holandii, Belgii, Czechach i w Polsce. Masz problemy ze swoją maszyną CNC? Z naszym działem serwisowym można się skontaktować telefonicznie lub mailowo, dzwoniąc pod numer +48 730 944 724 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres info@stylecncmachines.pl. Niepowtarzalny serwis holenderskiego producenta zapewnia natychmiastową dostępność serwisanta, który naprawi, zaktualizuje lub przeprowadzi szkolenie w zakresie obsługi frezarki CNC lub tokarki CNC. W ten sposób zapewniamy, że maszyna jest zawsze sprawna, a Twoi pracownicy zawsze mają wiedzę na temat nowych funkcji, dzięki którym można zaoszczędzić koszty.

FREZARKA CNC DO METALU STYLE

Innowacyjna frezarka CNC do metalu i zaawansowane centrum obróbcze – STYLE oferuje nowoczesne maszyny do frezowania i obróbki metali. Charakteryzują się wytrzymałością i solidnością wykonania. Dzięki temu doskonale sprawdzają się przy obróbce elementów o zróżnicowanych wymiarach z wybranych materiałów. Wszystkie frezarki CNC dostępne w asortymencie STYLE wyposażone są w narzędzia do frezowania umożliwiające wysokiej jakości obróbkę stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu lub innych metali. Dzięki łatwemu sterowaniu STYLE i ergonomicznej konstrukcji maszyn, obróbka naszymi frezarkami CNC jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna. Zainteresowała Cię frezarka do metalu lub centrum obróbcze CNC? Skorzystaj z oferty STYLE!

 

Frezarki CNC do metalu z prostym sterowaniem

Nasze uniwersalne frezarki CNC wyposażone są w wyjątkowe układy sterowania STYLE. Dział oprogramowania STYLE na bieżąco udoskonala, testuje i utrzymuje oprogramowanie STYLE do sterowania CNC. Oznacza to, że nasz układ sterowania jest zawsze aktualny i zgodny z najnowszą technologią oraz standardami obowiązującymi na rynku. Układ sterowania CNC STYLE jest całkowicie intuicyjny i jego obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu poleceń G-code. Jest łatwy w użytkowaniu i przyjazny zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących operatorów. Dzięki temu obróbka skrawaniem przebiega szybko i nie wymaga wielu umiejętności. Dlatego jeśli interesuje Cię dobra i tania frezarka CNC do aluminium, sprawdź nasze centrum obróbcze CNC.

 

Niezawodna frezarka i centrum obróbcze CNC

Centrum obróbcze to urządzenie, które znacznie przyśpieszy procesy produkcyjne w Twojej firmie. Klienci mogą nie tylko liczyć na wsparcie techniczne dostosowane do ich potrzeb, ale również wziąć udział w prezentacji naszych frezarek CNC i poznać zasady obsługi wyjątkowego układu sterowania CNC STYLE. Dla działalności klienta oferujemy więc wszystko to, co najlepsze. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom obróbczym, nasi klienci są zawsze na bieżąco i mogą bez obaw patrzeć w przyszłość. Frezarka CNC tanio, intuicyjnie i z dużymi możliwościami – tylko w STYLE CNC Machines!

 

Serwis i wsparcie techniczne dla maszyn CNC

Nasze maszyny CNC, takie jak centrum obróbcze CNC czy frezarka CNC, powstają całkowicie w naszym zakładzie – znajdą Państwo u nas takie maszyny, jakie są niezbędne w produkcji w każdej firmie. W ramach gwarancji serwisowej producenta, zapewniamy dyspozycyjność naszych specjalistów gotowych do przeprowadzenia takiej usługi jak naprawę lub aktualizację frezarki czy tokarki CNC. Nasi serwisanci mogą również przeszkolić pracowników w zakładzie klienta i udzielić im porad w zakresie nowych funkcji pozwalających zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zobacz także nasze nowoczesne tokarki CNC.