Wyróżnienie: Tokarka STYLE 510

Wyróżnienie: Tokarka STYLE 510

Najlepsza do wykonywania małych serii!

Historia tokarki STYLE 510 rozpoczęła się w 1999 roku. Wtedy obudowa maszyny była pomalowana na kolory niebieski i biały. Z biegiem lat jej design znacząco się zmienił: na bardziej krągły, obudowa jest wykonywana ze stali nierdzewnej i pokrywana matowym lakierem.

Przez prawie 20 lat obecności na rynku tokarka 510 stała się naszą najlepiej sprzedającą się maszyną. Pasuje ona do prawie każdego zakładu, firmy wykonującej naprawy, także do budowania nowych maszyn. Ze względu na jej dostępność i możliwości rozbudowy, jest bardzo elastyczna, dostosowana do każdej sytuacji. Konstrukcja tokarek STYLE jest nowoczesna i profesjonalna. Ergonomiczny kształt zapewnia optymalną pozycję roboczą dla użytkownika. Możliwe jest również rozszerzenie jej o dodatkowe moduły takie jak: system wymiany narzędzi lub przenośnik wiórów.

Dzięki naszym fantastycznym inżynierom Tokarka STYLE 510 powstaje średnio przez 10 dni roboczych. Każda z nich jest budowana i modyfikowana zgodnie z życzeniem klienta, więc szansa na dwa identyczne modele 510 jest bardzo niewielka.