W dniach 31/03 – 02/04 odbędzie się 13-sta edycja STOM-TOOL na Targach w Kielcach.

STOM-TOOL na Targach w Kielcach

W dniach 31/03 – 02/04 odbędzie się 13-sta edycja STOM-TOOL na Targach w Kielcach. Targi obróbki metali, narzędzi i obrabiarek prezentują najnowsze technologie i maszyny przez firmy z całej Europy. Ostatnia edycja była pełna sukcesów i wśród wystawców było ponad 500 firm z 32 krajów. W tym roku STYLE CNC Machines zaprezentuje 3 maszyny cnc wyposażone w łatwe i szybkie sterowanie graficzne.

Czy chciałbyś zobaczyć STYLE 350, STYLE BT 1500 i STYLE MC 500 ?

Spotkajmy się na stoisku C-09 !

STOM-TOOL

Lokalizacja

Targi Kielce S.A., Zakładowa 1, 25672 Kielce

Strona internetowa

STYLE 350

Choć model STYLE 350 jest z nich najmniejszy, to w niczym nie ustępuje swoim większym „braciom”. Solidną podstawę dla każdej maszyny zapewnia ciężka żeliwna podpora. Ergonomiczna konstrukcja gwarantuje optymalny dostęp do maszyny oraz łatwą i bezpieczną obsługą. Z kolei wysokiej jakości komponenty znamienne dla innowacyjnej technologii STYLE wyróżniają nasze tokarki pod względem wyjątkowej niezawodności. Maszyna oferuje wysoką elastyczność w zakresie toczenia zróżnicowanych wyrobów – od pojedynczych sztuk do niewielkich serii.

STYLE BT 1500

Seria STYLE BT obejmuje sześć modeli, z których niektóre, tak jak BT1500, charakteryzują się w pełni zamykaną konstrukcją. Model BT 1500 to nasza najlepiej sprzedająca się frezarka, ceniona przede wszystkim za swoją wszechstronność i ergonomię. Frezarki STYLE przeznaczone są w szczególności do obróbki niestandardowych detali, niewielkich serii i pojedynczych elementów.

STYLE MC 500

W serii STYLE MC oferujemy centra obróbcze dla najbardziej wymagających specjalistów. Te centra obróbcze wyróżniają się pod względem zakresu ruchu w osiach XYZ oraz wszechstronności podczas produkcji. Przede wszystkim przeznaczone są do obróbki niewielkich serii oraz pojedynczych elementów. STYLE MC500 to maszyna CNC oferująca łatwo dostępny układ sterowania i dobrą widoczność na projekt i obrabiany detal w każdych warunkach.