Twórz nowe możliwości dzięki maszynom STYLE CNC

Twórz nowe możliwości dzięki maszynom STYLE CNC

Uniwersalne maszyny przeznaczone do produkcji pojedynczych sztuk i małych serii

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Elastyczność jest dziś kluczowa. Klienci poszukują firm, które są w stanie szybko dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych i szukają elastycznych dostawców, którzy mogą zaoferować szybkie terminy realizacji zamówień. STYLE CNC dostarcza wysokiej jakości maszyny, które są przystępną cenowo i opłacalną inwestycją.

Frezarka STYLE BT 1500
Ta wyjątkowa frezarka jest najbardziej uniwersalną i ergonomiczną maszyną w swojej klasie. Żeliwna rama wykonana jest z jednego kawałka, aby zapewnić stabilność i sprostać wysokim obciążeniom. Ruch osi X i Y jest duży i wynosi 1500 i 650mm, więc łatwo jest wytwarzać szeroką gamę różnych produktów. Obciążenie stołu tej konkretnej maszyny wynosi 1000 kilogramów. Frezarka STYLE BT 1500 może zostać spersonalizowana za pomocą zestawu opcji i akcesoriów, aby zwiększyć jej użyteczność. Tak jak inne maszyny STYLE CNC również i ta jest produkowana i sprawdzana w Holandii.

Sterowanie STYLE Control
Sterownik STYLE umożliwia programowanie łatwe, intuicyjne i proste. Duży plus naszej kontroli polega na tym, że sami rozwijamy ją we własnym dziale R & D. Dlatego sterowanie jest dostępne w języku polskim, więc każdy operator maszyny może z łatwością pracować. Dzięki łatwemu zaprogramowaniu pracy maszyny zyskasz czas, który sprawi, że Twoje procesy będą jeszcze bardziej wydajne i zagwarantowana zostanie jakość i powtarzalność procesu produkcji.

maszyny i obrabiarki cnc

Kupuj bezpośrednio z fabryki w Holandii
Nasza szeroka oferta tokarek i frezarek CNC jest przeznaczona dla firm produkujących pojedyncze elementy i małe serie. Fabryka w Holandii buduje maszyny CNC seryjnie, ale także na zamówienie. Każda maszyna może zostać zbudowana zgodnie z preferencjami klienta, uwzględniając specyfikę jego produkcji, życzenia i wymagania.

Salon sprzedaży Sosnowiec
Nasza firma dostarcza innowacyjne technologie dla branży obróbki skrawaniem CNC, oferując elitarne produkty po konkurencyjnych cenach. Ponadto nasze sterowanie CNC zostało zaprojektowane tak, aby było przyjazne dla użytkownika i łatwe do opanowania, niezależnie od tego, czy jest używane do produkcji seryjnej czy prototypowania. W salonie sprzedaży i serwisu STYLE w Sosnowcu można zobaczyć pracujące maszyny w akcji i wypróbować innowacyjne sterowanie STYLE CNC.

No Comments

Post A Comment