Tokarki CNC STYLE

  • All
  • Konwencjonalna tokarka ZMM
  • Tokarka ze skośnym łożem STYLE
  • Tokarki CNC STYLE
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i ofertami specjalnymi

TOKARKA CNC STYLE – UNIWERSALNA, SZYBKA I PRECYZYJNA

Wszystkie tokarki CNC dostępne w asortymencie STYLE posiadają konstrukcję opartą na bardzo stabilnej żeliwnej ramie i gwarantują najlepszą możliwą obróbkę wyrobów. STYLE to nie tylko tokarka CNC do metalu, ale też do tworzyw sztucznych. Każda tokarka CNC wyposażona jest w prosty w obsłudze i intuicyjny układ sterowania CNC, który wyróżnia się ergonomicznym i wyjątkowym designem. Nasze tanie tokarki uniwersalne charakteryzują się wysoką prędkością toczenia, elastycznością i łatwością obsługi. Dzięki temu świetnie sprawują się przy wymagającej obróbce elementów niestandardowych oraz niewielkich serii. Tokarka precyzyjna STYLE – dowiedz się więcej.

 

Nowa tokarka do metalu? Wybierz STYLE!

Jeśli interesuje Cię tokarka uniwersalna, tokarka do metalu, tokarka ze skośnym łożem czy tokarka konwencjonalna – dobrze trafiłeś! W STYLE mamy szeroki wybór maszyn CNC, w tym nowoczesnych urządzeń do toczenia. Niezawodność, długa żywotność, bezawaryjność – tym cechuje się innowacyjna tokarka precyzyjna STYLE. Każdy komponent wytwarzamy u siebie na miejscu, dzięki czemu zachowujemy kontrolę nad każdym etapem produkcji urządzenia. Tokarki uniwersalne CNC znajdują zastosowanie w niemal każdej dziedzinie przemysłu. Dzięki naszym maszynom CNC usprawnisz procesy produkcyjne i zaoszczędzisz czas w swojej firmie. Dlatego jeśli interesują Cię tokarki do metalu nowe lub używane – wybierz STYLE!

 

Tokarki do metalu CNC STYLE

Tokarka CNC do metalu to jeden z naszych najpopularniejszych produktów. Intuicyjne sterowanie numeryczne, bogate wyposażenie i szerokie spektrum zastosowań – to wszystko sprawia, że precyzyjna tokarka do metalu STYLE będzie najlepszym wyborem w każdej sytuacji.

 

Tokarka konwencjonalna ZMM

Jesteśmy dystrybutorem bardzo znanego i cenionego producenta obrabiarek – ZMM. Tokarka konwencjonalna pozwala na bardzo dobrą widoczność obrabianego detalu. Jej żeliwna konstrukcja jest wytrzymała i niezawodna, dzięki czemu masz pewność, że praca w każdych warunkach będzie bezpieczna i precyzyjna. Poszukujesz idealnej tokarki do niewielkich serii? Zadzwoń do nas, a pomożemy dobrać najlepszy model dla Twoich potrzeb.

 

Tokarki STYLE – elastyczna praca i duży potencjał

Wszystkie nasze tokarki wyposażone są w wyjątkowy układ sterowania STYLE. Dzięki rozbudowanym funkcjom CNC wyświetlanym na 19-calowym ekranie dotykowym, początkujący operatorzy mogą się szybko nauczyć obsługi tokarek, natomiast doświadczeni specjaliści z pewnością docenią ich pełny potencjał.

 

Symulacja obróbki detali w 3D

Przed faktycznym rozpoczęciem obróbki danego wyrobu na tokarce STYLE, użytkownik – poprzez zaimportowanie plików DxF z oprogramowania CAD – może przeprowadzić symulację produkcji w specjalnym programie 3D. Oznacza to, że proces toczenia można odpowiednio wcześniej przygotować i zoptymalizować, aby uzyskać najlepszy możliwy wyrób. Znając dokładny czas obróbki, można również efektywnie zaplanować cały proces realizowany na tokarce. To wszystko sprawia, że korzystanie z maszyn STYLE jest bardzo intuicyjne.

 

Jakość i serwis podstawą niezawodnej tokarki CNC

Nasze tokarki CNC takie jak STYLE 350, STYLE 510, STYLE 650, STYLE 750, STYLE 1000 czy STYLE 1200, świetnie sprawdzą się w każdym parku maszynowym. Wszystkim klientom zapewniamy wsparcie uwzględniające ich indywidualne potrzeby. Mogą być pewni, że w zakresie tokarki do pojedynczych elementów i niewielkich serii dokonali najlepszego możliwego wyboru. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących maszyn CNC STYLE, serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Zapraszamy również na specjalistyczny pokaz jednej z naszych tokarek, na którym można dokładnie poznać zasady jej działania oraz podstawy obsługi wyjątkowego układu sterowania STYLE.

Na stronie znajdziesz bogatą ofertę nowych tokarek CNC na sprzedaż. Są to tokarki małe i duże, na potrzeby małych i większych serii – w tym nowe tokarki do metalu. Zapoznaj się z ofertą – czeka na Ciebie tania tokarka uniwersalna, która znacznie usprawni pracę w Twojej firmie.

Zobacz także nasze nowoczesne frezarki CNC.