Szukasz idealnej maszyny CNC ze zrozumiałym, łatwym i intuicyjnym sterowaniem CNC?

Szukasz idealnej maszyny CNC ze zrozumiałym, łatwym i intuicyjnym sterowaniem CNC?

Nie szukaj dalej! Zadzwoń do STYLE CNC Machines Poland!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

logo chester machine tools

STYLE CNC Machines Polska znajduje się w przemysłowym sercu Polski, na Śląsku, w Sosnowcu. Duży salon z obrabiarkami zaprasza do obejrzenia i wypróbowania wyjątkowych maszyn i sterowania STYLE CNC. Wszystkie maszyny CNC produkowane są w Holandii. Jeśli kupisz maszynę STYLE CNC, kupisz ją bezpośrednio z fabryki, nie od dealera. Gwarantuje to również najlepszą możliwą jakość, ponieważ tylko wyszkoleni mechanicy STYLE CNC będą je instalować i serwisować.

Praca z maszynami STYLE CNC
Nasza szeroka oferta tokarek i frezarek CNC, ze względu na łatwość programowania i sterowania, jest przeznaczona dla firm produkujących pojedyncze elementy i małe serie.

Frezarki STYLE CNC
Duży asortyment frezarek STYLE CNC umożliwia precyzyjne frezowanie aluminium, mosiądzu, stali węglowej i nierdzewnej lub innych metali. Dzięki dużemu zakresowi roboczemu w osiach X, Y i Z, frezarki oferują maksymalną elastyczność dla prostych, ale również bardzo złożonych elementów. Konstrukcja frezarki STYLE CNC jest bardzo nowoczesna i ergonomiczna.

Tokarki STYLE CNC
Dla bardzo wymagających wszystkie nasze modele mogą być wyposażone w cięższe łożyska (większy otwór wrzeciona), cięższy konik o większej średnicy pinolii i mocniejszy silnik główny dla jeszcze większego momentu obrotowego. Solidna rama z żeliwa, z podwójnymi pryzmami dba o stabilność i dokładność. Konstrukcja tokarek STYLE CNC jest wytrzymała i profesjonalna. Ergonomiczny kształt zapewnia prawidłową postawę podczas pracy i zadowolenie użytkownika.

Poznaj nasze wyjątkowe sterowanie STYLE CNC
Rzeczą, która sprawia, że oprogramowanie STYLE jest tak wyjątkowe, są rozszerzone możliwości, których żadna inna firma na świecie nie może zaoferować na tym poziomie. Każdy proces jest bezpośrednio widoczny na 19-calowym ekranie dotykowym i za pomocą zaledwie kilku kliknięć wstawia się żądane wartości wymiarów. Sterowanie CNC zostało zaprojektowane do szybkiego i łatwego rysowania i produkcji pojedynczych elementów i małych serii. Nasz dział rozwoju stale unowocześnia sterowanie, aby było jeszcze łatwiejsze i dostępne dla niedoświadczonych użytkowników.

Salon sprzedaży STYLE CNC Machines na Śląsku
Zapraszamy do salonu w Sosnowcu, aby uzyskać bezpłatną demonstrację wyjątkowo intuicyjnego sterowani obrabiarek STYLE CNC. Mamy nadzieję powitać Cię wkrótce!