STYLE Polska: Świętujemy rok istnienia firmy!

STYLE Polska: Świętujemy rok istnienia firmy!

Świętujemy pierwszą rocznicę istnienia firmy patrząc na miniony rok z zadowoleniem i satysfakcją. Czas ten zaowocował sprzedażą pierwszych maszyn!

Odkąd zaczęliśmy działać w styczniu 2017 roku, duże logo STYLE już na stałe zagościło w krajobrazie przy jednej z głównych polskich dróg pod Sosnowcem. Z pewnością nie da się go przeoczyć, przejeżdżając koło naszego zakładu.

Pod koniec marca 2017 roku uczestniczyliśmy w targach STOMTOOL w Kielcach. Naszym zadaniem było zaznajomić z marką polski przemysł wytwórczy i zaprezentować nasze intuicyjne oprogramowanie STYLE. Spotkaliśmy się z bardzo entuzjastycznym nastawieniem uczestników targów. W związku z tym, zatrudniliśmy osobę na stanowisku Servis Engineer wcześniej niż planowaliśmy.

Na początku października wzięliśmy udział w targach Toolex, jednej z największych wystaw branży produkcyjnej w Polsce. Celem tej wystawy było zwiększenie świadomości marki i wzbudzenie zaufania wśród potencjalnych klientów. Tu również spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem naszymi maszynami.

Dopasowujemy się do wymagań klienta. Jeśli potencjalny klient sobie tego zażyczy, możemy umówić się na demonstrację oprogramowania STYLE w zakładzie w Holandii.


Krótki wywiad z Jakubem Dębskim, pracującym w STYLE Polska na stanowisku Servis Engineer

Jakie są Twoje doświadczenia z ostatnich miesięcy?

„Po 6 miesiącach pracy w STYLE Polska dostrzegam, że koledzy są pozytywnie nastawieni, pomagają sobie nawzajem, nawet gdy są bardzo zajęci! W Polsce pokazaliśmy (Jarek Bilski i ja), że jesteśmy niezwykle elastyczni w stosunku do wymagań klienta. Jako przykład mogę podać sytuację, gdy pojechaliśmy do Holandii, aby zademonstrować klientowi działanie oprogramowania.”

Jakie są Twoje doświadczenia z targów i z rozmów z nowymi klientami?

„Podczas targów Toolex mieliśmy wielu odwiedzających, którzy byli bardzo zainteresowani naszymi maszynami, ponieważ design i jakość STYLE zrobiły na nich wrażenie. Po prezentacji obsługi oprogramowania STYLE większość odwiedzających była zaskoczona, jak łatwo jest tworzyć szczegóły projektowanego elementu.”

Co myślisz o lokalizacji Waszej siedziby?

„Lokalizacja siedziby blisko autostrady pozwala na dość szybki dojazd zarówno do naszych klientów, jak i do miejsc różnych targów. Poza tym, duże, wyraźne logo STYLE rzuca się w oczy przejeżdżającym nieopodal naszego zakładu.”