STYLE od kuchni

STYLE od kuchni

Dowiedz się, jak działa nasza firma!

Od deski kreślarskiej do ostatniej śruby w maszynie. Od projektu do ostatecznej realizacji. Tylko kto stoi za całym procesem?

Wszyscy znamy maszyny STYLE, ale co się dzieje za kulisami? Kto zajmuje się stroną internetową, kto jest odpowiedzialny za kontakt z klientem, a kto za oprogramowanie maszyn? W tym wpisie dowiesz się więcej o osobach stojących za sukcesem STYLE.

 

Sprzedaż

Zaczynamy od działu sprzedaży. Nasi przedstawiciele handlowi mają bezpośredni kontakt z klientem i podróżują po całym kraju, odwiedzają obecnych klientów i potencjalnych przyszłych klientów. Nasi przedstawiciele mają doświadczenie w budowie maszyn i obsłudze klienta, dzięki czemu wiedzą lepiej niż ktokolwiek inny, jak sprostać wymaganiom klienta.

Obsługa klienta

Następnie przenosimy się do biura i docieramy do obsługi klienta. CS (Customer Support) pomoże zdalnie klientom, którzy potrzebują wsparcia przy maszynie. Wszyscy pracownicy obsługi klienta mają wieloletnie doświadczenie, dlatego mogą wczuć się w sytuację klienta i znaleźć optymalne rozwiązanie.

Serwis

Gdy CS nie potrafi pomóc klientowi przez telefon, wysyła techników serwisowych, aby oni rozwiązali problem na miejscu u klienta. Technicy podróżują po całym kraju, a czasem nawet poza jego granicami.

Marketing

Częściowe wsparcie działu sprzedaży zapewnia nasz dział marketingu, który generuje kontakty,  dzięki czemu dział sprzedaży może rozpocząć współpracę.

 

Zakupy i logistyka

Części maszyn kupują Klaas van de Groep oraz Dennis Bos lub dział zakupów i logistyki. Odpowiadają również za logistykę wewnątrz firmy, na przykład za zorganizowanie transportu maszyn i obsługę dostarczanych towarów.

 

Montaż

W tym zespole maszyny są składane i przygotowywane pod dostawę dla klienta.

Administracja

Wreszcie docieramy do działu administracyjnego STYLE. Dział ten zajmuje się między innymi sprawami bankowymi oraz ustalaniem wizyt serwisowych.

 

R&D Product

Rozwój maszyn STYLE następuje coraz szybciej. Nasz dział produktów R & D zajmuje się codziennym ich projektowaniem i ulepszaniem.

R&D Software

Nasze maszyny są znane z zaawansowanego systemu sterowania STYLE, który został opracowany przez dział R & D Software. System sterowania STYLE to oprogramowanie czasu rzeczywistego dla tokarek i frezarek, które jest bardzo łatwe w obsłudze zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych pracowników.