STYLE CNC na rynku brytyjskim

STYLE CNC na rynku brytyjskim

Trzy miesiące temu nasza sieć dystrybucji rozszerzyła się o firmę Chester Machine Tools z Wielkiej Brytanii. Firma mająca swoją siedzibę w Birmingham otrzymała wyłączne prawo do sprzedaży naszych maszyn.

Firma Chester Machine Tools powstała w 1992 roku i jest jednym z największych sprzedawców maszyn CNC na rynku brytyjskim. Firma będzie sprzedawać i serwisować maszyny STYLE w Birmingham. Otrzymała wyłączne prawo sprzedaży maszyn w Wielkiej Brytanii. „Po obejrzeniu działania niezwykle prostego i unikalnego systemu sterowania STYLE, natychmiast zyskaliśmy przekonanie o dużym potencjale maszyn STYLE. Dodatkowo, wizyta w siedzibie STYLE w Bunschoten dała nam pewność, że nawiązanie współpracy to świetna decyzja.” skomentował Anthony Edwards, przedstawiciel firmy Chester Machine Tools.

Dzięki współpracy z Chester, obsługa maszyn STYLE odbywa się w języku angielskim. Anthony Edwards wysłał do Bunschoten swoich pracowników, by pod okiem specjalistów przeszli szkolenie na maszynach STYLE. Gwarantuje to najlepszą możliwą jakość obsługi, niezależnie od kraju, w którym maszyna została zakupiona.

Mach 2018

MACH to największe brytyjskie targi prezentujące najnowocześniejsze technologie wytwarzania. Żadne inne targi handlowe nie gromadzą w ciągu 5 dni w jednym miejscu tylu ważnych dla branży decydentów. Żaden inny event nie przyciąga więcej niż 25 000 odwiedzających, którzy poszukują nowych dostawców, produktów, a także kontaktów biznesowych.

Na tegorocznej edycji MACH, która odbyła się między 9 a 13 kwietnia, na stoisku należącym do Chester Machine Tools po raz pierwszy zaprezentowano brytyjskiej publiczności tokarkę STYLE 510.