STYLE CNC MACHINES – Rozwój nowego budynku

STYLE CNC MACHINES – Rozwój nowego budynku

Powód tego posunięcia jest prosty. „Będzie większy, bardziej wydajny, ale przede wszystkim w pięknej lokalizacji”. opowiada Bastiaan Clement, dyrektor zarządzający STYLE.

Z zakupem tej nieruchomości wyjątkowa i innowacyjna firma pozostaje w gminie Bunschoten-Spakenburg w Holandii. Nowa siedziba STYLE będzie miała panoramę wsi.

 

STYLE to wyjątkowa firma: jedyny producent maszyn CNC w Holandii. W ciągu ponad 25 lat firma STYLE stała się pracowitą, międzynarodową firmą z wieloma lokalizacjami w Europie. Dzięki wewnętrznemu działowi badawczo-rozwojowemu budowane są maszyny wysokiej jakości, a nasze własne sterowanie CNC jest absolutną wizytówką. Kontrola koncentruje się na dostępności i szybkości produkcji pojedynczych elementów i małych serii. Oprócz siedziby głównej w Bunschoten-Spakenburg istnieją biura sprzedaży w Belgii, Czechach, Polsce i Niemczech. Sam BeNeLux to ponad 1500 maszyn STYLE. Pasja, duma, lojalność, działania proaktywne i zadowolenie są wysoko cenione i spełniane codziennie przez pracowników.

Ze względu na ogromny rozwój w ostatnich latach przestrzeń ta stała się zbyt mała. Stanęliśmy przed zadaniem znalezienia odpowiedniego kawałka ziemi, aby poradzić sobie z przyszłym wzrostem. Braliśmy pod uwagę kilka opcji w różnych gminach. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na grunty na nowym obszarze przemysłowym „Haarbrug Zuid” na obrzeżach Bunschoten. Na tej działce wzniesion zostanie nowy budynek o powierzchni około 6000 m².

Nowy budynek będzie miał centrum doświadczalne o powierzchni ponad 350 m², gdzie potencjalni klienci z kraju i zagranicy będą mogli przeglądać, testować i wypróbowywać wszystkie maszyny CNC oraz unikalne oprogramowanie sterujące STYLE. Fabryka jest zbudowana w taki sposób, że możliwe jest zastosowanie najnowocześniejszych technik produkcji i montażu, dostosowane do najbardziej efektywnej logistyki wewnętrznej. STYLE spodziewa się rozpoczęcia budowy na początku 2019 r. I ma nadzieję, że w 2020 r. Będzie mógł przenieść się ze wszystkimi pracownikami do nowego budynku na Haarbrug Zuid w Bunschoten.

Bastiaan Clement, dyrektor zarządzający STYLE CNC Machines o przyczynie przeniesienia: „To prosty, organiczny wzrost, a ekspansja za granicą sprawiła, że ​​STYLE szybko się rozwija. Nowy budynek będzie większy, bardziej wydajny i przede wszystkim w pięknej lokalizacji. Nowa siedziba ma być dwa i pół razy większa od obecnej lokalizacji i będzie w panoramie wsi. W STYLE jesteśmy dumni z możliwości pozostania w Bunschoten-Spakenburg i przeniesienia się do nowego miejsca ze wspaniałym widokiem. ”