STYLE CNC Machines. Producent obrabiarek od 1991 roku jest gotowy do wejścia na polski rynek

STYLE CNC Machines. Producent obrabiarek od 1991 roku jest gotowy do wejścia na polski rynek

Od momentu powstania firmy STYLE CNC Machines w 1991 roku w Holandii, koncentrujemy się na budowie maszyn przystosowanych od obróbki niewielkich serii i pojedynczych elementów oraz na opracowywaniu wysoce precyzyjnych systemów CNC.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Od momentu powstania firmy STYLE CNC Machines w 1991 roku w Holandii, koncentrujemy się na budowie maszyn przystosowanych od obróbki niewielkich serii i pojedynczych elementów oraz na opracowywaniu wysoce precyzyjnych systemów CNC. STYLE to innowacyjny producent różnych typów tokarek i frezarek CNC wyposażonych w przyjazny dla użytkownika interfejs sterowania 3D, dzięki któremu maszyny mogą obsługiwać zarówno początkujący operatorzy jak i doświadczeni specjaliści obróbki.

W STYLE projektowanie i rozwój wszystkich maszyn oraz układów sterowania kompleksowo realizujemy w naszym zakładzie. Naszym klientom oferujemy również rzetelny i ciągle dostępny serwis producenta. Wszystko te aspekty czynią naszą firmę wszechstronnym graczem wyróżniającym się na rynku budowy maszyn. Dynamika naszej organizacji jest zorientowana na potrzeby klienta.

W zakresie budowy maszyn CNC dla realizacji pojedynczych elementów i niewielkich serii STYLE CNC Machines jest niekwestionowanym liderem na holenderskim rynku. Ponadto, od 2009 roku jesteśmy obecni na rynku czeskim, gdzie reprezentuje nas sześcioosobowy zespół i gdzie sprzedaliśmy już ponad 300 maszyn. Wejście na rynek w Polsce to nie tylko szansa na wzmocnienie naszej pozycji w tym kraju, ale również na wsparcie lokalnych firm w osiąganiu jeszcze lepszej wydajności produkcji. „Polska jako kraj przemysłowy doskonale odpowiada naszym wymaganiom. Naszym zdaniem STYLE i polski rynek to świetne połączenie” – mówi Bastiaan Clement, Dyrektor Zarządzający STYLE.

STYLE CNC Machines Sp. z o.o.

Oddział STYLE Poland zlokalizowany jest w Sosnowcu. Ponieważ region ten jest wysoce uprzemysłowiony, jest to wprost doskonała lokalizacja. Wybraliśmy Polskę z uwagi na jej rozbudowany sektor przemysłu maszynowego oraz fakt, że obecnie trudno tutaj znaleźć firmę o podobnym profilu do STYLE. Polski rynek stanowi więc dla nas ogromne pole do wprowadzania innowacji. Nasz nowo otwarty obszerny salon sprzedaży wraz z biurem usytuowany jest w doskonałej lokalizacji, tuż obok drogi 94 Katowice-Olkusz, na wprost Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec.

Nasze pierwsze działania w Polsce koncentrowały się na zatrudnieniu doświadczonych pracowników oraz zorganizowaniu stoiska na targach STOM-TOOL w Kielcach. Targi, na których mieliśmy okazję odbyć wiele ciekawych rozmów z uczestnikami, okazały się wielkim sukcesem. Jeszcze w tym roku pojawimy się również na targach TOOLEX w Sosnowcu (3-5 października) oraz Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV w Brnie, w Czechach (9-13 października).

Nazwa STYLE CNC Machines mówi wszystko

Wszystkie tokarki dostępne w asortymencie STYLE są skonstruowane w oparciu o bardzo stabilny żeliwny korpus nośny i gwarantują najlepszą możliwą obróbkę wyrobów z metalu i tworzyw sztucznych. Umożliwiają obróbkę wysokiej jakości m.in. aluminium, mosiądzu, stali narzędziowej i nierdzewnej. Nasze maszyny charakteryzują się wysoką prędkością obróbki, elastycznością, łatwością obsługi i programowania. W ich budowie korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy komponentów, co przekłada się na niezawodność oraz optymalną efektywność pracy.

Tokarki CNC

Na potrzeby technologów mających bardzo wysokie wymagania w zakresie obróbki wszystkie modele STYLE mogą zostać wyposażone w specjalne wrzeciono o zwiększonym przelocie, wzmocniony konik o większej średnicy pinoli oraz silnik główny zapewniający jeszcze wyższy moment obrotowy. Żeliwny korpus przystosowany do pracy w trudnych warunkach z podwójną pryzmą gwarantuje stabilną i precyzyjną obróbkę. Tokarki STYLE charakteryzują się nowoczesną i profesjonalną konstrukcją, zapewniającą użytkownikowi ergonomiczną i wygodną obsługę.

Frezarki CNC

Wszystkie frezarki dostępne w szerokim asortymencie STYLE wyposażone są w narzędzia do frezowania umożliwiające wysokiej jakości obróbkę m.in. aluminium, mosiądzu, stali narzędziowej i nierdzewnej. Obszerne stoły robocze oraz duży zakres pracy w osiach X, Y i Z gwarantują maksymalną elastyczność w zakresie prostych, jak również wysoce skomplikowanych procesów obróbczych. Frezarki STYLE posiadają nowoczesną i profesjonalną konstrukcję.

Układ sterowania STYLE: prosty, intuicyjny, supernowoczesny

Wyjątkowym atutem STYLE CNC Machines jest fakt, że opracowujemy własne innowacyjne oprogramowanie CNC. Jest za nie odpowiedzialny nasz dział oprogramowania, który codziennie pracuje z najnowszymi technologiami i stale optymalizuje układ sterowania maszynami. Z naszego układu sterowania mogą korzystać zarówno początkujący operatorzy, jak i – dzięki dużym możliwościom jego rozbudowy – doświadczeni specjaliści. Oprogramowanie CNC zostało zaprojektowanie do szybkiego i prostego programowania i obróbki pojedynczych elementów oraz niewielkich serii

Jego rozbudowane funkcje pozwalają na wykonywanie skomplikowanych programów bez znajomości poleceń G-code. Z układem sterownia STYLE prowadzenie nawet najbardziej złożonych procesów, takich jak frezowanie wymiarowe, obróbka 4-osiowa czy programowanie przy użyciu poleceń G-code jest niezwykle proste i szybkie. Ponadto, zaawansowany program do symulacji w 3D pozwala przeprowadzić symulację obróbki i poznać efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego. W ramach symulacji obliczany jest również dokładny czas procesu.

Oddziały w całej Europie

Poza Holandią, STYLE posiada również rozległą sieć dystrybucji w całej Europie oraz oddziały i salony sprzedaży w Belgii, Czechach, a teraz także i w Polsce. Ponieważ obsługa klienta i sprzedaż prowadzone są bezpośrednio z naszych oddziałów, klienci mogą uzyskać wsparcie w swoim własnym języku. Wszyscy nasi dealerzy i pracownicy oddziałów ukończyli kompleksowe szkolenie oraz mają bogate doświadczenie z maszynami CNC STYLE. Zarówno nasi przedstawiciele, jak i klienci mogą liczyć na wsparcie serwisantów STYLE, których delegujemy z naszych lokalnych oddziałów lub w razie potrzeby, wprost z naszej siedziby w Bunschoten w Holandii.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Sosnowcu, gdzie można obejrzeć nasze maszyny CNC oraz innowacyjny układ sterowania STYLE.

Jarek Bilski, przedstawiciel naszej firmy posiadający duże doświadczenie na polskim rynku, z chęcią odpowie na wszelkie pytania. Mamy nadzieję, że już wkrótce się zobaczymy!

STYLE CNC Machines Sp. z o.o.

ul. Zuzanny 34, 41-219 Sosnowiec, telefon: 883 444 723, info@stylecncmachines.com, www.stylecncmachines.pl