STYLE buduje przyszłość

STYLE buduje przyszłość

STYLE CNC Machines zbuduje nową siedzibę firmy w Haarbrug Zuid.

Zarząd STYLE zakupił dużą działkę w Haarbrug Zuid i planuje tu zbudować nowy obiekt pełniący rolę siedziby firmy. Miejsce znajduje się niedaleko obecnej siedziby, w tej samej gminie Bunschoten-Spakenburg. Budowla ma być obiektem wyróżniającym miasteczko w okolicy.

STYLE to stale rozwijające się przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność w budynku o pow. 2300 m2 mieszczącym się przy Nijverheidsweg 15 w Bunschoten. W ciągu 25 lat STYLE stało się dobrze prosperującą, działającą na arenie międzynarodowej firmą z kilkoma oddziałami specjalizującymi się w budowie wysokiej jakości maszyn CNC, własnym systemem sterowania CNC oraz wewnętrznym działem badawczo-rozwojowym. Pasja, lojalność, proaktywne działanie i przyjemność z wykonywanej pracy są ogromnie ważne i pracownicy spółki mają z nimi do czynienia na co dzień. STYLE to wyjątkowa firma: to jedyny producent maszyn CNC w Holandii. Charakterystycznymi cechami opracowanego przez firmę systemu sterowania są dostępność i szybkość produkcji pojedynczych elementów i małych serii. Oprócz centrali w Bunschoten-Spakenburg istnieją jeszcze biura sprzedaży w Belgii, Czechach oraz w Polsce i Niemczech. W samym Beneluksie jest ponad 1500 maszyn STYLE. Ze względu na rozwój firmy, w ostatnich latach wzrosło zapotrzebowanie na dodatkową przestrzeń. Konieczne było znalezienie odpowiednio dużej działki, przy czym rozważanych było kilka opcji.

Na zakupionym terenie powstanie całkowicie nowy budynek o powierzchni około 6000 m2. Obiekt będzie miał dział o powierzchni ponad 350 m2, w którym potencjalni klienci z kraju i zagranicy będą mogli oglądać oraz testować wszystkie maszyny CNC i ich unikalne oprogramowanie STYLE. Projekt zakładu jest opracowany w taki sposób, aby można było stosować najnowocześniejsze techniki produkcji i montażu, ukierunkowane na najbardziej efektywną logistykę wewnętrzną. Rozpoczęcie budowy jest planowane na początek 2019 r. Przenoszenie miejsc pracy i struktur firmy do nowego obiektu ma się zakończyć w 2020 r.

„Autonomiczny wzrost i ekspansja za granicą pozwoliły firmie na intensywny rozwój. Nowa siedziba będzie większa, bardziej wydajna, a przede wszystkim będzie położona w pięknej lokalizacji. Nowy obiekt ma być dwa i pół raza większy niż obecny i ma się wyróżniać w okolicy. STYLE stale rozwija swoje tokarki i frezarki we współpracy z klientami. W przyszłości jeszcze bardziej poszerzymy zakres naszej działalności, a nowy budynek będzie posiadał do tego odpowiednią przestrzeń. W STYLE cieszymy się z możliwości pozostania w Bunschoten-Spakenburg i bycia częścią miejscowej społeczności” mówi Bastiaan Clement, Dyrektor zarządzający w STYLE CNC Machines.