Spotkajmy się na targach STOM-TOOL 2019 w Kielcach

Spotkajmy się na targach STOM-TOOL 2019 w Kielcach

Już w dniach 26 – 28 marca 2019 r. w Kielcach odbędą się Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL.

To część cyklu imprez organizowanych pod jednym wspólnym hasłem – „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” organizowanych od kilku lat i przyciągajaca coraz więcej zarówno widzów, jak i wystawców. STOM-TOOL to najważniejsza z tego cyklu impreza – to obecnie jeden z największych targów w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconych obróbce metali i maszynom CNC.

Na STOM-TOOL swoją wystawę będzie też mieć STYLE. Podczas targów zaprezentujemy nasze najnowocześniejsze tokarki i frezarki CNC z naszym unikalnym, samodzielnie opracowanym i rozwijanym systemem sterowania, oferującym m.in. narzędzia do symulacji 3D.
Zademonstrujemy wam z bliska pracę naszych maszyn, pokażemy, jak dzięki intuicyjnemu i prostemu sterowaniu maszyny CNC można używać do produkcji pojedynczych detali i krótkich serii z niezwykłą łatwością i dokładnością.

Dla nas jednak to przede wszystkim doskonała okazja, by spotkać się z Wami i porozmawiać – będziemy tam, by odpowiedzieć na wasze pytania, podzielić się pasją i wyjaśnić, na czym opieramy naszą przewagę i co z nami zyskujecie. Chętnie opowiemy wam, co oferujemy i w jaki sposób staramy się tworzyć wyjątkową relację z klientem.

Będziemy czekać na was na targach w hali C na stoisku numer 12. Zapraszamy!