Ridderflex nowym nabywcą frezarki BT 1500

Ridderflex nowym nabywcą frezarki BT 1500

„Z biegiem lat Ridderflex uczynił z toczenia plastycznego i frezowania prawdziwą sztukę.”

W lipcu macierzysty oddział naszej firmy sprzedał frezarkę STYLE BT 1500 holenderskiej firmie Ridderflex. Maszyna jest doskonałym rozszerzeniem ich parku maszynowego, obok BT 600 i BT 1500e. Zapewnia również dodatkową wydajność obróbki.

BT 1500 to nasza najlepiej sprzedająca się frezarka, w której wszechstronność i ergonomia mają ogromne znaczenie. Model ten jest zaprojektowany i stworzony specjalnie do produkcji niestandardowych i małych serii.

Krótka charakterystyka urządzenia:

  • Żeliwna rama odlewana w jednym kawałku dla obsługi dużych obciążeń
  • Skok X / Y / Z  1500 x 650 x 600 mm
  • Obciążenie stołu do 1000 kg
  • Maksymalna prędkość 12000 obr./min. z silnikiem o mocy 11 kW
  • Holenderski projekt i wykonanie

Dowiedz się więcej o maszynie na tej stronie.

Ridderflex to prawdziwi specjaliści w produkcji niestandardowych elementów w oparciu o rysunek lub model. Codziennie pracują z gumą, plastikiem lub poliuretanem.Przetwarzanie tych materiałów jest specjalistyczną pracą i wymaga innej wiedzy niż na przykład obróbka metalu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanym technologicznie maszynom, Ridderflex może zagwarantować, że wszystkie prace toczenia i frezowania prowadzone są z wysokim stopniem dokładności.

Dzięki szybkiej i łatwej obsłudze urządzeń, pracownicy Ridderflex zyskują ogromną oszczędność czasu. Ponadto, trzy świetne frezarki STYLE zapewniają najwyższej jakości wykonanie.

Więcej o firmie Ridderflex dowiesz się na stronie: www.ridderflex.nl