Rhinetech: Solutionmakers in Metal

Rhinetech: Solutionmakers in Metal

„Nie bez powodu firma RhineTech określana jest jako „Solutionmakers in Metal „, jest to świetna firma mająca na uwadze klienta i jego przyszłość.”

RhineTech B.V. jest znaną firmą z branży metalowej. Zajmuje się projektowaniem, budową i naprawą maszyn oraz urządzeń. Rozmawiamy z Fritsem van Bergen Henegouw, właścicielem RhineTech B.V.

RhineTech oznacza pomysłowość, wszechstronność i kunszt. „To są trzy słowa, które najlepiej charakteryzują nas i nasz sposób pracy” – mówi Frits. „Wierzymy, że na każde pytanie, nieważne jak skomplikowane, możemy wymyślić inteligentne rozwiązanie dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze”.

Firma jest zaangażowana w cały proces, od pierwszego projektu aż do wyprodukowania i uruchomienia produktu. Ponadto, RhineTech wierzy w gospodarkę opartą na ekologii i stale pracuje nad innowacyjnymi i zrównoważonymi rozwiązaniami dla przemysłu. Zadowolenie klienta jest tutaj kluczowe, tak jak w przypadku STYLE. Razem niemożliwe staje się możliwe, a wysokie wymagania klienta zostają spełnione.

W zakładzie produkcyjnym RhineTech obecnie znajdują się dwie maszyny STYLE, duża frezarka BT 2000 i nowo dostarczona tokarka STYLE 510. „Ponownie wybraliśmy maszynę STYLE, ponieważ mamy pozytywne doświadczenia z uprzednio zakupionymi urządzeniami tej firmy. Przy pierwszym kontakcie zaskoczyło nas łatwe do zrozumienia oprogramowanie i prosta obsługa urządzenia”, wyjaśnia Frits. Park maszynowy RhineTech składa się z różnych maszyn CNC, takich jak konwencjonalne tokarki i frezarki.

Nie bez powodu RhineTech to „Solutionmakers in Metal”, to specjaliści myślący o kliencie i przyszłości.

Chcesz wiedzieć więcej o RhineTech? Zobacz ich unikalne projekty na: www.rhinetech.nl