Izo-Erg

„Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie zarówno z wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę STYLE CNC Machines, jak również fachowego doradztwa technicznego i kompetentnej obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia.”

„IZO-ERG” sp. z o.o. od ponad 70 lat jest producentem laminatów elektroizolacyjnych i konstrukcyjnych z termoutwardzalnych tworzyw sztucznych w postaci płyt, rur i prętów oraz materiałów giętkich i izolacji mikowych. Firma specjalizuje się głównie w laminatach papierowo-fenolowych, bawełniano-fenolowych tzw. tekstolit i szklano-epoksydowych.

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie zarówno z wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę STYLE CNC Machines, jak również fachowego doradztwa technicznego i kompetentnej obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia.

Wszystkim zainteresowanym polecamy urządzenia STYLE CNC Machines, jako wyjątkowo przyjazne i efektywne obrabiarki.

Niniejszym pragniemy zaświadczyć, że oferowane przez producenta maszyny świetnie sprawdzają się w polskich warunkach, oraz spełniają wymagane przepisami normy. Pracownicy firmy dbając o ciągłość naszej produkcji są do dyspozycji, oraz szybko reagują na zgłoszenia i rozwiązują pojawiające się problemy.

Z pełnym przekonaniem i czystym sumieniem możemy polecić obrabiarki STYLE, jako produkty bardzo dobrej jakości, o niezrównanej wygodzie użytkowania, a dodatkowo firmę STYLE CNC Machines jako partnera o wysokich standardach pracy.