producent tokarek

Historia firmy

Home > Historia firmy

STYLE CNC Machines: Budujemy maszyny od 1991 roku

STYLE CNC Machines BV z siedzibą w Holandii jest innowacyjnym producentem różnego rodzaju tokarek i frezarek. Jesteśmy dynamiczną organizacją zorientowaną na klienta. Projektowanie i produkcja wszystkich maszyn oraz układów sterowania kompleksowo realizowane jest w naszym zakładzie. Naszym klientom oferujemy również stały i rzetelny serwis producenta. Wszystko te aspekty czynią naszą firmę wszechstronnym graczem wyróżniającym się na rynku budowy maszyn. Dynamika naszej organizacji jest zorientowana na potrzeby klienta.

Wszechstronność i innowacyjność

Każdego dnia STYLE angażuje swoich pracowników oraz klientów w rozwój zaawansowanych i wydajnych maszyn do obróbki pojedynczych elementów i niewielkich serii. Cechuje nas unikalna zdolność projektowania. Nasze maszyny wyposażone są w wyjątkowe układy sterowania STYLE. Dzięki możliwości ich rozbudowy o skomplikowane funkcje, z naszych frezarek i tokarek mogą korzystać zarówno początkujący operatorzy, jak i doświadczeni specjaliści obróbki CNC. Jako producent tokarek i frezarek CNC także dla początkujących, gwarantujemy że obsługi maszyn CNC STYLE można nauczyć się w czasie krótszym niż jeden dzień.

Organizacja i sprzedaż

Siedziba STYLE znajduje się Bunschoten-Spakenburg, w Holandii, gdzie realizowane są rozwój, planowanie, produkcja i wsparcie klienta. Poza główną siedzibą, posiadamy wiele oddziałów i salonów sprzedaży w całej Europie: Holandii, Belgii, Czechach i Polsce. Dzięki rozległej sieci sprzedaży w niemal każdym kraju w Europie, okazja na zakup maszyny STYLE jest zawsze w zasięgu ręki. Oddziały w Holandii, Czechach i Polsce dysponują własnymi salonami sprzedażowymi i działem serwisu zapewniającym bezpośrednie wsparcie klienta. Wszyscy nasi dealerzy ukończyli kompleksowe szkolenie i mają bogate doświadczenie z maszynami STYLE. Gdy potrzebują wsparcia, mogą liczyć na naszych międzynarodowych serwisantów, których delegujemy wprost z naszej siedziby w Bunschoten.

STYLE i Grupa Nivora

Grupa Nivora to holenderska firma przemysłowa z jasną wizją, długoletnią tradycją i specjalną strukturą własnościową.

W skład Grupy wchodzi pięć wiodących firm holenderskich produkujących maszyny do obróbki metali – każda o bogatej historii: Darley (1934 r.) i Safan (1960 r.) współpracujące pod wspólną nazwą SafanDarley i budujące innowacyjne maszyny do obróbki blach, Bewo Cutting Systems (1935) zajmująca się produkcją przemysłowych maszyn do cięcia, STYLE CNC Machines (1991), producent wyjątkowych tokarek i frezarek, oraz – od niedawna – DYNOBEND (1988) – firma specjalizująca się w formowaniu rur na zimno. W Holandii Grupa Nivora posiada zakłady produkcyjne w Lochem, Eijsden, Waalwijk, Bunschoten i Haaksbergen, lecz jest również obecna w Niemczech, Anglii, Czechach, Polsce, Tajwanie i Stanach Zjednoczonych.

Serwis producenta STYLE

Długą żywotność naszych maszyn zapewnia niezawodny serwis producenta tokarek CNC, frezarek CNC i centrów obróbczych CNC.
Od montażu w lokalizacji klienta do ekspresowej dostawy komponentów:
to tylko przykłady naszych wyjątkowych i elastycznych usług, które z pewnością zaskoczą klienta swoim profesjonalizmem. Jako producent obrabiarek CNC, oferujemy również możliwość wizyty w naszym zakładzie, gdzie można obejrzeć nasze maszyny, wziąć udział w kursach szkoleniowych,
poznać zasady konserwacji i przeglądu maszyn oraz omówić indywidualne projekty klienta.

Producent obrabiarek CNC – STYLE CNC Machines.

producent obrabiarek cnc
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i ofertami specjalnymi

Zainteresowały Cię nasze maszyny? Chciałbyś odwiedzić nasz salon?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami – skorzystaj z formularza aby bezpośrednio zaplanować spotkanie lub zadzwoń pod numer +31 (0)33 205 25 00.