Frezarki CNC STYLE

  • All
  • Centrum obróbcze STYLE MC
  • Frezarka CNC STYLE
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i ofertami specjalnymi!

FREZARKA UNIWERSALNA DO METALU STYLE

Innowacyjna frezarka CNC do metalu i zaawansowane centrum obróbcze CNC – STYLE oferuje nowoczesne maszyny do frezowania i obróbki metali. Charakteryzują się wytrzymałością i solidnością wykonania. Dzięki temu doskonale sprawdzają się przy obróbce elementów o zróżnicowanych wymiarach z wybranych materiałów. Wszystkie uniwersalne frezarki CNC dostępne w asortymencie STYLE wyposażone są w narzędzia do frezowania umożliwiające wysokiej jakości obróbkę stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu lub innych metali. Dzięki łatwemu sterowaniu STYLE i ergonomicznej konstrukcji maszyn, obróbka naszymi frezarkami CNC jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna. Zainteresowała Cię uniwersalna frezarka do metalu lub centrum obróbcze CNC? Skorzystaj z oferty STYLE!

 

Frezarki CNC do metalu z prostym sterowaniem

Nasze uniwersalne frezarki CNC wyposażone są w wyjątkowe układy sterowania STYLE. Dział oprogramowania STYLE na bieżąco udoskonala, testuje i utrzymuje oprogramowanie STYLE do sterowania CNC. Oznacza to, że nasz układ sterowania jest zawsze aktualny i zgodny z najnowszą technologią oraz standardami obowiązującymi na rynku. Układ sterowania CNC STYLE jest całkowicie intuicyjny i jego obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu poleceń G-code. Jest łatwy w użytkowaniu i przyjazny zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących operatorów. Dzięki temu obróbka skrawaniem przebiega szybko i nie wymaga wielu umiejętności. Dlatego jeśli interesuje Cię dobra i tania frezarka CNC do aluminium, sprawdź nasze centrum obróbcze CNC.

 

Niezawodna frezarka i centrum obróbcze CNC

W naszym katalogu posiadamy szeroką gamę frezarek CNC. Maszyny, takie jak STYLE BT 600, BT 1000, BT 1500, BT 1500 +, BT 2000 czy BT 3000 to doskonały wybór dla każdego parku maszynowego. W ofercie prezentujemy także centra obróbcze CNC serii STYLE MC. Centrum obróbcze –  to urządzenie, które znacznie przyśpieszy procesy produkcyjne w Państwa firmie. Klienci mogą nie tylko liczyć na wsparcie techniczne dostosowane do ich potrzeb, ale również wziąć udział w prezentacji naszych uniwersalnych frezarek CNC i poznać zasady obsługi wyjątkowego układu sterowania CNC STYLE. Dla działalności klienta oferujemy więc wszystko to, co najlepsze. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom obróbczym, nasi klienci są zawsze na bieżąco i mogą bez obaw patrzeć w przyszłość. Frezarka CNC tanio, intuicyjnie i z dużymi możliwościami – tylko w STYLE CNC Machines!

 

Serwis i wsparcie techniczne dla maszyn CNC

Nasze maszyny CNC, takie jak centrum obróbcze CNC do metalu czy tania frezarka CNC, powstają całkowicie w naszym zakładzie, jak na przykład frezarka pionowa – znajdą Państwo u nas takie maszyny cnc do metalu, jakie są niezbędne w produkcji w każdej firmie.  Poza główną siedzibą w Bunschoten-Spakenburg, posiadamy oddziały w Holandii, Belgii, Czechach i Polsce. W razie jakichkolwiek problemów z maszyną CNC STYLE można skontaktować się z naszym działem technicznym pod numerem +31 (0)33 – 205 25 00 lub drogą mailową pod adresem cs@stylecncmachines.com, a udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. W ramach gwarancji serwisowej producenta, zapewniamy dyspozycyjność naszych specjalistów gotowych do przeprowadzenia takiej usługi jak naprawę lub aktualizację frezarki czy tokarki CNC. Nasi serwisanci mogą również przeszkolić pracowników w zakładzie klienta i udzielić im porad w zakresie nowych funkcji pozwalających zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zobacz także nasze nowoczesne tokarki CNC.