FD Gazellen 2018: zwycięstwo STYLE drugi rok z rzędu!

FD Gazellen 2018: zwycięstwo STYLE drugi rok z rzędu!

STYLE CNC Machines to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Holandii. Rezultatem tego jest zwycięstwo w prestiżowym konkursie FD Gazellen 2018. Wzrost obrotów o co najmniej 20% w ciągu 3 lat i zyskowne zamknięcie ostatniego roku – te dwa warunki należało spełnić, aby zakwalifikować się do konkursu FD Gazellen 2018. STYLE zrobiło to z łatwością już drugi rok z rzędu.

Zarząd firmy jest bardzo zadowolony ze zdobycia nagrody. STYLE CNC Machines to jedyny w Holandii producent maszyn CNC, który wprowadza realne innowacje. Ta nagroda to znak, że ​​podążamy we właściwym kierunku. Jest to też wyróżnienie dla całego naszego zespołu pracującego ciężko nad dostarczaniem klientom coraz lepszych maszyn. „Skupiamy się na rynku holenderskim i znacznie rozszerzyliśmy nasz asortyment w ciągu ostatnich lat. Powiększenie oferty jest wynikiem zapytań ze strony klientów. Ponadto rozszerzyliśmy nasz zespół sprzedaży, aby objąć jego działaniem większy obszar w Holandii. Ciągle wprowadzamy zmiany w naszym zespole ds. badań i rozwoju, poruszając kwestie zarówno na poziomie produktu, jak i na poziomie oprogramowania. Poprzez bardzo aktywny marketing przodujemy w przemyśle wytwórczym. Mamy bardzo wysoki procent powtórnego zakupu, ponieważ spełniamy warunki naszych umów z klientami”, mówi Bastiaan Clement, dyrektor zarządzający STYLE.

Od powstania w 1991 roku firma skupiła się na tworzeniu maszyn do produkcji pojedynczych i małych serii. STYLE jest producentem tokarek i frezarek, zajmuje się każdym aspektem od opracowania projektu do gotowego produktu. Obsługa urządzenia znajduje się całkowicie w Twoich rękach. Dzięki temu STYLE jest znanym i niezawodnym specjalistą w zakresie budowy maszyn, prototypowania i konserwacji. Zapewniamy ciągłość pracy naszych maszyn dzięki naszej wyjątkowej i niezawodnej obsłudze klienta. Od uruchomienia na miejscu do szybkiego dostarczenia części; STYLE chce pozytywnie zaskoczyć Cię tą elastyczną usługą. Organizujemy pokazy, szkolenia z obsługi, konserwację, inspekcję maszyn, a także projekty dopasowane do konkretnych klientów.