Artur Woźniak – CNC

„Zakup tokarki STYLE 350 pozwolił na wygodną i efektywną pracę w firmie. Łatwość programowania czasem nawet skomplikowanych detali spowodował znaczny wzrost tempa prac.”

Precyzyjna obróbka skrawaniem CNC
Naszą specjalnością jest precyzyjna obróbka skrawaniem CNC (toczenie i frezowanie) oraz precyzyjna obróbka na maszynach konwencjonalnych.

Świadczymy usługi według dokumentacji Klienta, realizując zarówno standardowe, jak i skomplikowane zlecenia.

Dzięki szerokiemu zakresowi usług mamy możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Naszą wizytówką jest wykonywanie zadań precyzyjnie i terminowo.

Wysokie wymagania jakościowe oraz wąskie tolerancje wykonywania detali sprawiają, że w procesie obróbki istotny jest każdy szczegół, a nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Zakup tokarki STYLE 350 pozwolił na wygodną i efektywną pracę w firmie. Łatwość programowania czasem nawet skomplikowanych detali spowodował znaczny wzrost tempa prac.

Precyzyjna obróbka skrawaniem CNC

Firmę STYLE CNC Machines cechuje wysoka jakość oferowanych maszyn, pracownicy dostosowują ofertę do wymagań i potrzeb klienta, służą fachowym doradztwem i aktywnie odpowiadają na bieżące potrzeby
Wysokie kompetencje pracowników, solidna oferta, oraz wysoka jakość i estetyka proponowanych produktów zasługują na uznanie i polecenie innym klientom.”