Tokarki CNC STYLE

  • All
  • Konwencjonalna tokarka ZMM
  • Tokarka ze skośnym łożem STYLE
  • Tokarki CNC STYLE
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i ofertami specjalnymi

Praca z tokarka CNC STYLE

Wszystkie tokarki dostępne w asortymencie STYLE posiadają konstrukcję opartą na bardzo stabilnej żeliwnej ramie i gwarantują najlepszą możliwą obróbkę wyrobów. STYLE to nie tylko tokarki CNC do metalu, ale też do tworzyw sztucznych. Każda tokarka jest wyposażona w prosty w obsłudze i intuicyjny układ sterowania STYLE, który wyróżnia się ergonomicznym i wyjątkowym designem. Nasze tokarki charakteryzują się wysoką prędkością toczenia, elastycznością i łatwością obsługi.

Elastyczna praca z tokarkami STYLE Wszystkie nasze tokarki wyposażone są w wyjątkowy układ sterowania STYLE. Dzięki rozbudowanym funkcjom CNC wyświetlanym na 19-calowym ekranie dotykowym, początkujący operatorzy mogą się szybko nauczyć obsługi tokarek, natomiast doświadczeni specjaliści z pewnością docenią ich pełny potencjał.

Symulacja obróbki detali w 3D Przed faktycznym rozpoczęciem obróbki danego wyrobu na tokarce STYLE, użytkownik – poprzez zaimportowanie pliku DxF z oprogramowania CAD – może przeprowadzić symulację produkcji w specjalnym programie 3D. Oznacza to, że proces toczenia można odpowiednio wcześniej przygotować i zoptymalizować, aby uzyskać najlepszy możliwy wyrób. Znając dokładny czas obróbki, można również efektywnie zaplanować cały proces realizowany na tokarce.

Jakość i serwis podstawą niezawodnej tokarki
Nasze tokarki CNC takie, jak STYLE 350, STYLE 510, STYLE 650, STYLE 750, STYLE 1000 czy STYLE 1200, świetnie sprawdzą się w każdym parku maszynowym. Wszystkim klientom zapewniamy wsparcie uwzględniające ich indywidualne potrzeby. Mogą być więc pewni, że w zakresie tokarki do pojedynczych elementów i niewielkich serii dokonali najlepszego możliwego wyboru. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących maszyn CNC STYLE, serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Zapraszamy również na specjalistyczny pokaz jednej z naszych tokarek, na którym można dokładnie poznać zasady jej działania oraz podstawy obsługi wyjątkowego układu sterowania STYLE.

Na stronie znajdziesz bogatą ofertę nowych i używanych tokarek CNC na sprzedaż. Są to tokarki małe i duże, na potrzeby małych i dużych serii. Zapoznaj się z ofertą i kup innowacyjną tokarkę CNC tanio.