Turning icon control

Toczenie z wykorzystaniem naszego układu sterowania

Milling icon control

Frezowanie z wykorzystaniem naszego układu sterowania

icon demo

Wypróbuj nasz układ sterowania CNC

Sterowanie CNC STYLE

Home > Sterowanie CNC STYLE

Edycja STYLE 2016

Sercem maszyny STYLE jest jej układ sterowania CNC. Z naszego systemu sterowania CNC mogą korzystać zarówno początkujący operatorzy, jak i – dzięki dużym możliwościom jego rozbudowy – doświadczeni specjaliści. Oprogramowanie CNC zostało zaprojektowanie do szybkiego i prostego programowania i obróbki pojedynczych elementów oraz niewielkich serii. Ponadto, dzięki funkcji symulacji 3D można dokładnie przetestować i zoptymalizować parametry dowolnego detalu przed jego finalną obróbką. Czas obróbki również zostanie automatycznie obliczony. Programowanie CNC ze STYLE to przyjemność.

Najważniejsze zalety

 • Rozbudowane funkcje CNC
 • Program do symulacji 3D
 • Interfejs graficzny na ekranie dotykowym o przekątnej 19”
 • Import plików DxF
 • Bezproblemowe programowanie konturów nawet przy minimalnej ilości danych
 • Import, edycja i wykonywanie poleceń G-code (kodów ISO)
 • Łatwe do opanowania i proste w obsłudze
 • Klawisze skrótów i kodów dla szybszej pracy
 • Wykonywanie skomplikowanych programów w oparciu o polecenia G-code
 • Program z rozbudowanym i intuicyjnym sterowaniem, które nie wymaga znajomości poleceń G-code
 • Naprawa gwintów i prototypowanie
 • Wersja z komputerem osobistym umożliwiająca przygotowanie pracy

Toczenie z wykorzystaniem naszego układu sterowania

milling_iconFrezowanie z wykorzystaniem naszego układu sterowania

Zadaj pytanie

customer_support

Customer Support

+48 730 944 724
info@stylecncmachines.pl

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i ofertami specjalnymi!

Układ sterowania STYLE: prosty, intuicyjny, supernowoczesny

Oprogramowanie STYLE jest łatwe do opanowania zarówno dla początkujących operatorów, jak i doświadczonych specjalistów, i nie wymaga rozległej wiedzy na temat poleceń G-codes. Układ sterowania CNC jest wyposażony w 19”ekrany dotykowy umożliwiający prostą obsługę tokarki czy frezarki CNC. Przy zakupie maszyny CNC oferujemy uzupełniające szkolenie w zakresie układu sterowania STYLE oraz instrukcję obsługi w ojczystym języku klienta.

Innowacyjny układ sterowania CNC STYLE

Wyjątkowym atutem STYLE CNC Machines jest fakt, że opracowujemy własne innowacyjne oprogramowanie CNC. Jest za nie odpowiedzialny nasz dział oprogramowania, który codziennie pracuje z najnowszymi technologiami i stale optymalizuje układ sterowania maszynami. Do rozpoczęcia pracy z nową maszyną CNC wystarczy praktycznie jeden dzień szkolenia w zakładzie klienta lub w naszym salonie. Prostotę naszego układu sterowania z pewnością doceni każdy operator, niezależnie od swojego poziomu doświadczenia.

Obsługa maszyny z całkowicie intuicyjnym układem sterowania CNC bez znajomości poleceń G-code

Oprogramowanie CNC zostało zaprojektowanie do szybkiego i prostego programowania i obróbki pojedynczych elementów oraz niewielkich serii. Rozbudowane funkcje CNC układu sterowania pozwalają na wykonywanie skomplikowanych programów bez znajomości poleceń G-code. Z układem sterownia STYLE prowadzenie nawet najbardziej złożonych procesów, takich jak frezowanie wymiarowe, obróbka 4-osiowa czy programowanie przy użyciu poleceń G-code nigdy nie było prostsze. Pliki DxF można bezpośrednio zaimportować z programu CAD. Ponadto, zaawansowany program do symulacji w 3D pozwala przeprowadzić symulację obróbki i poznać efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego. W ramach symulacji obliczany jest również czas procesu.

Wypróbuj nasz układ sterowania CNC

Jesteśmy przekonani, że opracowaliśmy najprostsze w obsłudze i najlepsze oprogramowanie CNC, i z radością chcielibyśmy je Państwu zaprezentować. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i wypróbowania układu sterowania. Gwarantujemy, że maszyny i oprogramowanie CNC STYLE wyniosą Państwa firmę na wyższy poziom.

Chcesz wziąć udział w prezentacji wyjątkowego układu sterowania CNC STYLE?

Umów się na prezentację, korzystając z niniejszego formularza skontaktuj się z nami pod numerem 730 944 724.