sterowanie cnc

Toczenie z wykorzystaniem naszego układu sterowania

sterowanie cnc dla frezarek

Frezowanie z wykorzystaniem naszego układu sterowania

icon demo

Wypróbuj nasz układ sterowania CNC

Sterowanie CNC STYLE

Home > Sterowanie CNC STYLE

Edycja STYLE 2016

Sercem maszyny STYLE jest jej układ sterowania CNC. Z naszego systemu sterowania CNC mogą korzystać zarówno początkujący operatorzy, jak i – dzięki dużym możliwościom jego rozbudowy – doświadczeni specjaliści. Oprogramowanie CNC zostało zaprojektowanie do szybkiego i prostego programowania i obróbki pojedynczych elementów oraz niewielkich serii. Ponadto, dzięki funkcji symulacji 3D można dokładnie przetestować i zoptymalizować parametry dowolnego detalu przed jego finalną obróbką. Czas obróbki również zostanie automatycznie obliczony. Programowanie CNC ze STYLE to przyjemność.

Najważniejsze zalety

 • Rozbudowane funkcje CNC
 • Program do symulacji 3D
 • Interfejs graficzny na ekranie dotykowym o przekątnej 19”
 • Import plików DxF
 • Bezproblemowe programowanie konturów nawet przy minimalnej ilości danych
 • Import, edycja i wykonywanie poleceń G-code (kodów ISO)
 • Łatwe do opanowania i proste w obsłudze
 • Klawisze skrótów i kodów dla szybszej pracy
 • Wykonywanie skomplikowanych programów w oparciu o polecenia G-code
 • Program z rozbudowanym i intuicyjnym sterowaniem, które nie wymaga znajomości poleceń G-code
 • Naprawa gwintów i prototypowanie
 • Wersja z komputerem osobistym umożliwiająca przygotowanie pracy

Toczenie z wykorzystaniem naszego układu sterowania

milling_iconFrezowanie z wykorzystaniem naszego układu sterowania

Zadaj pytanie

customer_support

Customer Support

+48 730 944 724
info@stylecncmachines.pl

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i ofertami specjalnymi!

UKŁAD STEROWANIA STYLE: PROSTY, INTUICYJNY, SUPERNOWOCZESNY

Oprogramowanie STYLE jest łatwe do opanowania zarówno dla początkujących operatorów, jak i doświadczonych specjalistów, i nie wymaga rozległej wiedzy na temat poleceń G-codes. Układ sterowania CNC firmy STYLE jest wyposażony w 19-calowy ekran dotykowy, który umożliwia prostą obsługę maszyn sterowanych numerycznie – tokarek czy frezarek CNC. Za jego pomocą zyskasz znaczne ułatwienie przy obsłudze urządzeń i maszyn CNC. Przy zakupie maszyny CNC oferujemy uzupełniające szkolenie w zakresie układu sterowania STYLE oraz instrukcję obsługi urządzeń w ojczystym języku klienta. Łatwe sterowanie STYLE sprawi, że praca maszyn stanie się wydajniejsza.

 

Innowacyjny układ sterowania CNC STYLE

Wyjątkowym atutem STYLE CNC Machines jest fakt, że opracowujemy własne innowacyjne oprogramowanie CNC, które ma bardzo szerokie możliwości. Za systemy sterowania jest odpowiedzialny nasz dział oprogramowania, który codziennie pracuje z najnowszymi technologiami i stale optymalizuje układ sterowania maszynami. Do rozpoczęcia pracy z nową maszyną CNC wystarczy praktycznie jeden dzień szkolenia w zakładzie klienta lub w naszym salonie. Prostotę naszego układu sterowania z pewnością doceni każdy operator na maszynach, niezależnie od swojego poziomu doświadczenia – dlatego projektujemy nasze urządzenia CNC dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych specjalistów. Sterowanie numeryczne maszyn nigdy wcześniej nie było tak proste!

 

Obsługa maszyny z całkowicie intuicyjnym układem sterowania CNC bez znajomości poleceń G-code

Oprogramowanie CNC zostało zaprojektowanie do szybkiego i prostego programowania i obróbki pojedynczych elementów oraz produkcji niewielkich serii. Rozbudowane funkcje CNC układu sterowania pozwalają na wykonywanie skomplikowanych programów na maszynach, bez znajomości poleceń G-code. Dzięki temu, łatwe sterowanie CNC prowadzi do komfortowego użytkowania naszych maszyn. Z układem sterowania STYLE prowadzenie nawet najbardziej złożonych procesów, czy obróbka 4-osiowa nie wymaga znajomości poleceń G-code. Programowanie maszyn CNC nigdy nie było prostsze. Pliki DxF można bezpośrednio zaimportować z programu CAD. Ponadto, zaawansowany program do symulacji w 3D pozwala przeprowadzić symulację obróbki i poznać efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego. W ramach symulacji obliczany jest również czas procesu. Proste sterowanie, innowacyjna technologia oraz łatwa integracja z projektami CAD/CAM – to sprawia, że nasze sterowniki CNC zdecydowanie się wyróżniają. Dzięki  STYLE, sterowanie numeryczne maszyn nie sprawia żadnych problemów.

 

Wypróbuj nasz rozbudowany system sterowania CNC

Jesteśmy przekonani, że opracowaliśmy najprostsze w obsłudze i najlepsze oprogramowanie CNC i z radością chcielibyśmy je Państwu zaprezentować. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i wypróbowania układu sterowania CNC. Gwarantujemy, że maszyny i oprogramowanie CNC STYLE wyniosą Państwa firmę na wyższy poziom.

Zobacz nasze dostępne urządzenia: frezarki CNC, tokarki

Zainteresowało Cię nasze sterowanie CNC? Zapraszamy do współpracy!

Chcesz wziąć udział w prezentacji wyjątkowego układu sterowania CNC STYLE?

Umów się na prezentację, korzystając z niniejszego formularza skontaktuj się z nami pod numerem 730 944 724 lub 883 444 724.