Ograniczenie odpowiedzialności

Ograniczenie odpowiedzialności dotyczące serwisu www.stylecncmachines.pl

Wszelkie informacje dostępne na niniejszej witrynie publikowane są w dobrej wierze i wyłącznie w celach poglądowych. Serwis www.stylecncmachines.pl nie udziela żadnych gwarancji co do ich kompletności, rzetelności i dokładności. Wszelkie działania związane z informacjami dostępnymi na niniejszej witrynie (www.stylecncmachines.pl) użytkownik podejmuje na własne ryzyko. Serwis www.stylecncmachines.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody związane z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Na naszej stronie znajdują się odnośniki do innych serwisów internetowych. Mimo że staramy się zamieszczać wyłącznie dobrej jakości łącza do przydatnych i etycznych serwisów zewnętrznych, nie mamy żadnej kontroli nad treścią i charakterem takich stron. Linki do innych stron internetowych nie oznaczają naszego poparcia dla wszystkich treści, które się na nich znajdują. Prosimy pamiętać, że zmiany właścicieli witryn oraz zamieszczonych na nich treści mogą nastąpić bez powiadomienia, zanim będziemy mieli okazję do usunięcia odnośników, które zaczęły prowadzić do niewłaściwych treści.

Prosimy również pamiętać, że po wyjściu z naszej strony internetowej, w innych serwisach mogą obowiązywać odmienne polityki prywatności, na które nie mamy żadnego wpływu. Przed nawiązaniem jakichkolwiek relacji biznesowych lub przesłaniem dowolnych informacji do takich serwisów, należy zapoznać się z ich politykami prywatności oraz warunkami świadczenia usług.

Zgoda

Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażacie Państwo zgodę na nasze warunki ograniczenia odpowiedzialności.

Uaktualnienie

Ostatnie uaktualnienie wyłączenia odpowiedzialności miało miejsce w: środę, 16 listopada 2016 r.
· Wszelkie aktualizacje, poprawki lub zmiany w niniejszym dokumencie zostaną one opublikowane w tym miejscu.

Więcej informacji

Wszelki pytania i prośby o dodatkowe informacje dotyczące wyłączenia odpowiedzialności prosimy kierować na adres info@stylecncmachines.com.

Wszystkie prawa zastrzeżone.