Frezarki CNC STYLE

  • All
  • Centrum obróbcze STYLE MC
  • Frezarka CNC STYLE
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i ofertami specjalnymi!

Praca z frezarką CNC STYLE

Frezarka CNC do metalu? Wszystkie frezarki dostępne w asortymencie STYLE wyposażone są w narzędzia do frezowania umożliwiające wysokiej jakości obróbkę mosiądzu, stali nierdzewnej lub innych metali. Dzięki łatwemu sterowaniu STYLE i ergonomicznej konstrukcji maszyn, frezowanie naszymi frezarkami CNC jest nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Prosty w obsłudze i wyjątkowy układ sterowania frezarką CNC

Nasze uniwersalne frezarki CNC wyposażone są w wyjątkowe układy sterowania STYLE. Dział oprogramowania STYLE na bieżąco udoskonala, testuje i utrzymuje oprogramowanie STYLE do sterowania CNC. Oznacza to, że nasz układ sterowania jest zawsze aktualny i zgodny z najnowszą technologią oraz standardami obowiązującymi na rynku. Układ sterowania CNC STYLE jest całkowicie intuicyjny i jego obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu poleceń G-code. Jest łatwy w użytkowaniu i przyjazny zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących operatorów.

Niezawodna frezarka i centrum obróbcze

W naszym katalogu posiadamy szeroką gamę frezarek CNC. Maszyny, takie jak STYLE BT 600, BT 1000, BT 1500 Economic, BT 1500, BT 2000 czy BT 3000 to doskonały wybór dla każdego parku maszynowego. Klienci mogą nie tylko liczyć na wsparcie techniczne dostosowane do ich potrzeb, ale również wziąć udział w prezentacji naszych frezarek CNC i poznać zasady obsługi wyjątkowego układu sterowania CNC STYLE. Dla działalności klienta oferujemy więc wszystko co najlepsze. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom obróbczym, nasi klienci są zawsze na bieżąco i mogą bez obaw patrzeć w przyszłość.

Serwis i wsparcie techniczne dla maszyn CNC

Poza główną siedzibą w Bunschoten-Spakenburg, posiadamy oddziały w Holandii, Belgii, Czechach i Polsce. W razie jakichkolwiek problemów z maszyną CNC STYLE można skontaktować się z naszym działem technicznym pod numerem +31 (0)33 – 205 25 00 lub drogą mailową pod adresem cs@stylecncmachines.com. W ramach gwarancji serwisowej producenta, zapewniamy dyspozycyjność naszych specjalistów gotowych do przeprowadzenia naprawy lub aktualizacji frezarki lub tokarki CNC. Nasi serwisanci mogą również przeszkolić pracowników w zakładzie klienta i udzielić im porad w zakresie nowych funkcji pozwalających zaoszczędzić czas i pieniądze.